Real estate

Areál Baukomplex

Areál Baukomplex je administrativně-provozní komplex v Havlíčkově Brodě. Areál je pronajatý dlouhodobým nájemcům. Hlavním nájemcem je společnost Falck Emergency, která patří do mezinárodní skupiny Falck, největšího poskytovatele zdravotní záchranné služby na světě.

  • Kanceláře
  • Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod

Areál Záběhlice

Areál Záběhlice je skladově-administrativní komplex v Praze 10, umístěný ve strategické lokalitě s velmi dobrým dopravním napojením na Jižní spojku v rámci Pražského okruhu (a návazně D1). Přímo před objektem se nachází zastávka MHD (BUS).
Celková plocha objektu činí 3035 m2, užitná plocha 2442 m2 - z toho 1594 m2 sklady a 848 m2 kanceláře. Projekt nabízí také 16 parkovacích míst. Areál je z velké části pronajatý dlouhodobým nájemcům.

  • Sklady, kanceláře
  • V korytech 3155/23, Praha 10

Areál Zákolany

Nabízíme k pronájmu skladový a průmyslový areál, který se nachází nedaleko Prahy strategicky posazen mezi rychlostní komunikací R7 (letiště Václava Havla, pražský okruh, Brno, Plzeň) a dálnicí D8 (Teplice, Liberec, H. Králové...).
Skladové a průmyslové prostory v areálu Vám nabízí skvělé zázemí pro Vaši firmu, stejně tak i možnosti využití administrativní budovy či zpevněné venkovní plochy o velikosti 15000 m2. Areál je kompletně uzavřený a je střežen kamerovým a zabezpečovacím systémem.

Byty Veleslavín

Budovy projektů Viladomy Veleslavín a Rezidence U Veleslavínského zámečku se nacházejí v klidném místě plném zeleně, cca 200m od stanice metra trasy "A" Nádraží Veleslavín. Mimořádně dobré umístění objektů je dáno napojením na letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni a Evropskou třídu (BUS, TRAM, TRAIN). Dlouhodobě zde pronajímáme byty o velikostech 2+kk a 3+kk. Všechny byty jsou zařízeny ve vysokém standardu, ke každému bytu je k dispozici garážové stání v prostorných podzemních garážích pod objekty a sklep.

  • Bytové prostory
  • Pod Dvorem 468/4b, Praha 6