Investice v dubaji

Po několikaletém monitoringu teritoria Spojených arabských emirátů jsme se od roku 2020 začali intenzivně věnovat vlastním investičním aktivitám v emirátu Dubaj.

Dubaj jako město, stále se rozšiřující letovisko i jako trh je v současné době řazena mezi nejperspektivnější a nejrychleji rostoucí lokality na světě. V řadě srovnatelných kritérií se umisťuje na prvním místě světových anket a srovnávacích studií – např. jako nejoblíbenější destinace, nejbezpečnější nebo nejčistší město.

Našim klientům umožňujeme podílet se s námi na dlouhodobých investicích s atraktivními výnosy v emirátu Dubaj. Investujeme zde do výnosových nemovitostí, do hotelových ubytovacích kapacit a stále více rozvíjíme také přímé finanční investice do růstových projektů s vysokou mírou zhodnocení vložených prostředků (ROI).

V návaznosti na úspěšné působení na trhu v Dubaji rozšiřuje Honoris Group svoje aktivity na Blízkém východě o největší emirát Spojených arabských emirátů Abu Dhabi a perspektivní teritorium Saúdské Arábie, které se v této době začíná otevírat zahraničním investorům.

Více informací naleznete na stránkách projektu www.honorisdubai.com

Přejít na web projektu

Zahraniční trhy

Honoris Group průběžně vyhodnocuje investiční potenciál jak vyspělých, tak i méně známých trhů.

Stálá přítomnost na trzích v Arménii, Gruzii, Slovensku, Srbsku, Švýcarsku a Velké Británii nám umožňuje pružně reagovat na měnicí se podmínky v různých teritoriích a dosahovat nadprůměrného zhodnocení realizovaných investic.

Například gruzínské letovisko Batumi se v současné době řadí mezi špičku přímořských lokalit, kde je možno dosahovat dvouciferného zhodnocení realitních investic. Batumi, ležící na pobřeží Černého moře, je stále častěji přezdíváno „Las Vegas Východu“ či „asijské Monte Carlo“ – proudí sem kapitál z mnoha světových směrů a probíhá nevídaný růst.

real estate česká republika

Praha 6 – rezidenční nemovitosti

V okolí Vítězného náměstí v Dejvicích a na Veleslavíně vlastníme a dlouhodobě pronajímáme byty, provedené a zařízené ve vysokém standardu.

Mezi naše nájemce patří například zastupitelské úřady nebo velké mezinárodní společnosti. U bytů v projektech Viladomy Veleslavín a Rezidence u Veleslavínského zámečku jsou k dispozici také garážová stání v prostorných podzemních garážích.

Havlíčkův Brod – komerční nemovitosti

V Havlíčkově Brodě vlastníme a provozujeme administrativně-provozní areál Baukomplex.

Areál je pronajatý dlouhodobým nájemcům, zejména z oboru zdravotnictví. Hlavním nájemcem je společnost Falck Emergency, patřící do mezinárodní skupiny Falck, největšího provozovatele zdravotní záchranné služby na světě.

Energetika

Honoris Group patří mezi významné hráče na trhu emisních povolenek. Řadu let jsme poskytovali expertní poradenské služby v oblasti emisí CO2 zahrnující monitoring, zpracování a vyhodnocení výsledků až po jejich ověření a schválení příslušnými orgány Ministerstva životního prostředí ČR, resp. orgány EU.

Díky dokonalé znalosti příslušné legislativy, metodických postupů monitoringu a zpracování jeho výsledků jsme vyvinuli vlastní know-how, které bylo úspěšně aplikováno u řady našich klientů – významných společností v České republice i na Slovensku.

Naše skupina v minulosti investovala do několika FVE na Moravě a v jižních Čechách. Některé fotovoltaické elektrárny jsme drželi jako krátkodobou investici a podařil se nám úspěšný exit.