Real estate

Areál Baukomplex

Areál Baukomplex je administrativně-provozní komplex v Havlíčkově Brodě. Areál je pronajatý dlouhodobým nájemcům. Hlavním nájemcem je společnost Falck Emergency, která patří do mezinárodní skupiny Falck, největšího poskytovatele zdravotní záchranné služby na světě.

Byty Veleslavín

Budovy projektů Viladomy Veleslavín a Rezidence U Veleslavínského zámečku se nacházejí v klidném místě plném zeleně, cca 200m od stanice metra trasy "A" Nádraží Veleslavín. Mimořádně dobré umístění objektů je dáno napojením na letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni a Evropskou třídu (BUS, TRAM, TRAIN). Dlouhodobě zde pronajímáme byty o velikostech 2+kk a 3+kk. Všechny byty jsou zařízeny ve vysokém standardu, ke každému bytu je k dispozici garážové stání v prostorných podzemních garážích pod objekty a sklep.

BYTY PRAHA 6

V okolí Pražského hradu a Vítězného náměstí v Praze 6 – Dejvicích dlouhodobě pronajímáme byty o velikostech 2+kk a 3+kk. Jedná se o vyhledávanou lokalitu s vynikající dopravní dostupností – metro trasa „A“, BUS, TRAM, blízkost letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Byty jsou provedeny i zařízeny ve vysokém standardu, mezi naše nájemce patří např. zastupitelské úřady.